Manchester City võitis kindlalt, Tottenham sai üllatuskaotuse

Christopher Krutto
Manchester City mängijad avaväravat tähistamas.
Manchester City mängijad avaväravat tähistamas. Foto: Craig Mercer / Sportimage/PA Images

Inglismaa kõrgliigas teenis järjekordse võidu tiitlikaitsja Manchester City, kes võitis võõrsil Bournemouthi 3:1. Tottenham jäi kodus üllatuslikult alla Newcastle Unitedile.

City läks mängu juhtima 15. minutil, kui Kevin De Bruyne söödu vormistas väravaks argentiinlane Sergio Agüero. 43. minutil suurendas tiitlikaitsja eduseisu Raheem Sterling. Avapoolaja viimastel minutitel saatis suurepärase karistuslöögi väravasse Bournemouthi mängija Harry Wilson.

Teisel poolajal näitas Bournemouth head mängu, kuid Agüero mängu teine värav vormistas lõpptulemuseks 3:1

Tottenham võõrustas kodus Newcastle Unitedit ja läks mängule vastu selge favoriidina. Ometigi asus 27. minutil Joelintoni väravast mängu juhtima just Newcastle. Kuigi Tottenhami pallivaldamisprotsent oli lausa 80 ja mängu jooksul kogunes neil 17 pealelööki, ei suudetud väravat lüüa.

Päeva viimases mängus viigistas Wolverhampton Wanderers kodus Burnleyga 1:1.