Kalju alistanud Dudelange võitis Ilja Antonovi koduklubi ning jõudis Euroopa liiga alagrupiturniirile

Erko Litvjakov
, Reporter
F91 Dudelange vs Ararat-Armenia.
F91 Dudelange vs Ararat-Armenia. Foto: Gerry Schmit / imago images / Gerry Schmit

Valitseva jalgpalli Eesti meistri Nõmme Kalju Euroopa liiga kolmandas eelringis alistanud F91 Dudelange võitis Ilja Antonovi koduklubi Ararati-Armeniat penaltiseeria järel ning pääses Euroopa liiga alagrupiturniirile.

Esimeses omavahelises kohtumises võitis Ararat kodus Luksemburgi klubi tulemusega 2:1.

Armeenia mängu kangelaseks tõusis Antonov, kes lõi 90+3 võiduvärava.

Äsja lõppenud korduskohtumises haaras alguses juhtohjad Ararat, kes eksisid küll 21. minutil penaltit, kuid asusid 24. minutil Mailson Lima väravast 1:0.

Esimesel poolajal rohkem väravaid ei nähtud, kuid kohe teise poolaja alguses, 48. minutil realiseeris Dudelange ründaja Danel Sinani penalti, mis viigistas mänguseisu.

71. minutil lõi Sinani ka oma teise ning kuna normaalajal rohkem väravaid kumbki meeskond lüüa ei suutnud, siis läks mäng lisaajale.

Lisaajal ei suutnud samuti kumbki meeskond väravat lüüa, seega järgnes penaltiseeria.

Penaltites oli kindlam Dudelange ning edenes Euroopa liiga alagrupiturniirile.