Gauff võitis USA lahtistel taas ja läheb kolmandas ringis vastamisi maailma esinumbriga

Christopher Krutto
Cori Gauff.
Cori Gauff. Foto: Danielle Parhizkaran / USA TODAY Sports

15-aastane tennisesensatsioon Cori Gauff (WTA 140.) võitis USA lahtistel tennisemeistrivõistlustel ungarlannat Timea Babosit (WTA 112.) kolmes setis 6:2, 4:6, 6:4.

Mängu alguses murdsid mõlemad tennisistid vastase pallingugeimi. Seti lõpus võttis nooruke Gauff neli geimi järjest, mis tõid talle setivõidu seisuga 6:2.

Teine sett kulges võrdselt ja selle otsustas vaid üks murre, mille Babos suutis teha seisul 3:3 ja võttis selle toel lõpuks setivõidu seisuga 6:4.

Viimane sett oli taas pingeline ja mõlemad tennisistid suutsid pallingugeime hoida, kuid lõpus suutis paremuse maksma panna Gauff, kes mängu viimases geimis murdis ja kindlustas koha kolmandas ringis.

Gauffi järgmiseks vastaseks on USA lahtiste valitsev meister ja maailma esinumber Naomi Osaka, kes alistas teises ringis poolatari Magda Linette’i seisuga 6:2, 6:4.