Levadia alistas Maardu ja säilitas liidrikoha (1)

Tallinna FCI Levadia
Tallinna FCI Levadia Foto: Eero Vabamägi / Postimees

Premium liiga 27. vooru kohtumises alistas Tallinna FC Levadia 3:1 Maardu Linnameeskonna.

Levadia asus kohtumist Maardu vastu juhtima juba kuuendal minutil, kui Dimitri Kruglovi tsenderduse lükkas väravasse Nikita Andrejev. Neli minutit hiljem lõi Andrejev ka teise värava, kui suunas sisse Kirill Nesterovi tsenderduse.

Seejärel suutis aga ka Maardu mängu sisse saada ning 42. minutil suutis Sho Hayasaka Maardu kaotusseisu vähendada, kui suunas nurgalöögi järgses olukorras palli väravavõrku. Teisel poolajal kadus aga Maardu lootus, kui Markus Jürgenson realiseeris penalti, mis teeniti, kuna Hayasaka mängis karistusalas käega.

Levadia jäi endiselt Eesti kõrgliigat juhtima, olles 27 mänguga kogunud 63 punkti. Tallinna Flora on samade punktidega Levadia seljataga, kuid Floral on peetud üks kohtumine vähem. Kolmandal kohal asub 56 punktiga Paide Linnameeskond.