N, 1.12.2022

Pildid: Tallinna kesklinnas puistati kanepipoodi

Sander Punamäe
, reporter
Pildid: Tallinna kesklinnas puistati kanepipoodi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Täna käisid maksu- ja tolliameti ametnikud puistamas Tallinna kesklinnas asuvat kanepipoodi, et «kontrollida e-sigarettide ja alkoholi nõuetekohast müümist».

Kui nädal tagasi korraldasid põhja prefektuuri ametnikud ootamatu puistamise kaheksas kanepipoes, siis täna külastasid ühte kanepipoodi tolliametnikud. Helkurvestides ametnikud viibisid poes üle tunni aja, pildistasid üles letil olevaid tooteid ning vestlesid poe esindajaga. 

«Maksu- ja tolliameti töötajad on tõepoolest täna kontrollimas aktsiisikauba käitlemise nõuetest kinni pidamist ehk siis kontrollime e-sigarettide ja alkoholi nõuetekohast müümist. Kuna töö veel käib, siis hetkel on avastustest vara rääkida, täpsema info saame anda ilmselt uue nädala alguses,» ütles ameti pressiesindaja Kaia-Liisa Tabri. 

Poe koduleheküljel kuulutatakse, et nad müüvad erinevaid kätekreeme, õlisid, vananemisvastaseid kreeme ja muud. Toodete ühisnimetaja on, et need sisaldavad CBDd ehk kannabidiooli, mis on kanepitaimes leitav keemiline ühend. 

28. augustil otsisid Põhja prefektuuri kriminaalbüroo narko- ja organiseeritud kuritegude talituse ametnikud läbi kaheksa kanepitooteid müüvat poodi Tallinna vanalinnas ja kesklinnas ning ühes poes Pärnus, kuna kahtlustati narkootikumide müüki.

Märksõnad
Tagasi üles