Tottenham Hotspur kaotas hilisest väravast Leicesterile

Võiduvärava auto James Maddison
Võiduvärava auto James Maddison Foto: Lindsey Parnaby / AFP

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga kuuendas voorus kaotas Tottenham Hotspur võõrsil 1:2 Leicester Cityle.

Tottenham asus kohtumist juhtima 29. minutil, kui Inglismaa koondise ründaja Harry Kane Londoni klubi 1:0 ette viis. Kane realiseeris Heung-Min Soni söödu kukkumise pealt, lüües palli osavalt Kasper Schmeicheli selja taha.

Leicester jõudis viigiväravani 69.minutil. Portugallasest äärekaitsja Ricardo Pereira oli esimesena jaol vasakult äärelt tulnud tsenderdusel ning saatis palli kergest Danny Rose'i rikošetist väravasse. Vahetult enne viigiväravat oli Spurs pääsenud ka 2:0 ette, ent VAR tühistas suluseisu tõttu Serge Aurier' värava.

85. minutil tegi kodupubliku suureks rõõmuks skoori taas Leicester. James Madissoni meisterlik löök vasakusse alla nurka osutus prantslasest puurilukule Hugo Lloris'le püüdmatuks ning 2015-2016. hooajal Inglismaa meistriks tulnud väljakuperemehed lahkusid kohtumisest kolme punktiga.

Leicester Cityl on nüüd kuuest mängust teenitud 11 punkti ja enne vooru teisi mänge hoitakse tabelis koguni teist kohta. Tottenhamil on 8 punkti, millega paiknetakse viiendal tabelireal.