Sappinen lõi Sloveenias taas värava ja aitas koduklubi võiduni

Rauno Sappinen.
Rauno Sappinen. Foto: NK Domžale

Eesti jalgpallikoondise ründaja Rauno Sappinen lõi Sloveenia kõrgliigas koduklubi Domžale eest taas värava.

Nii Sappineni kui ka teise Eesti koondislase Mattias Käidi koduklubiks olev Domžale alistas pingelises liigamängus Velenje Rudari  3:2. Oma osa selles võidus oli ka Sappinenil, kes lõi avapoolajal Domžale eest värava.

11. Minutil viis Slobodan Vuk Domžale 1:0 mängu juhtima. 34. Minutil kasutas Sappinen kavalalt ära kaitsja eksimuse saades palliga karistusalasse, seal sooritatud löök lendas väravavahi jalge vahelt väravavõrku. Avavärava löönud Vuk suurendas poolaja lõpuks Domžale eduseisu 3:0 peale.

Sappinen vahetati välja 62. minutil, 77. Minutil tuli omakorda aga väljakule Käit. Kohtumise lõpp läks küllaltki pingeliseks, sest Dominik Radic suutis 87. Ning 90. Minutil lüüa kaks väravat ja Rudari kaotusseisu vähendada. Siiski sai Domžale kätte magusa 3:2 võidu.

Liigatabelis on Domžale pärast kolme võitu tõusnud kaheksandale kohale, kokku mängib liigas 10 võistkonda.