Barcelona tegi vigade paranduse ja alistas koduväljakul Villareali

Antoine Griezmann
Antoine Griezmann Foto: Lluis Gene / AFP / Scanpix

Hispaania jalgpallihiid Barcelona suutis eelmise nädala häbi endalt maha pesta ning kodusel Camp Nou'l seljatati Villareali meeskond 2:1.

Barcelona fännidele oli tänane mäng väga eriline, sest esmakordselt nähti algkoosseisus ründekolmikut Antoine Griezmann, Luis Suarez ja Lionel Messi. See andis ka kogu meeskonnale uue energia, sest juba kuuenda ja 15. minuti väravatest asuti kohtumist 2:0 juhtima. Väravate autoriteks Griezmann ja Arthur.

Mängu edenedes elas kohtumisse sisse ka Villareal, kes avapoolaja lõpus vähendas Santi Cazorla kaotusseisu minimaalseks.

Eile FIFA aasta mängijaks tunnistatud Messi vahetati kahe poolaja vahel välja, sest pallivõlur andis teada, et pole veel nii vormis, et mängida 90 minutit, ja lisaks tegi liiga oma vasakule reielihasele.

Teisel poolajal mänguilu väga palju ei pakutud. Barcelona valdas palli ja proovis mitme sööduga väravani jõuda. Villareal vastupidi üritas kontrarünnakutega nõelata, kuid tulutult.