Politsei kaalub, kas Aivar Rehe metsast otsmise jätkamisel on mõtet

Aivar Rehe otsingud. Teine päev.

FOTO: Mihkel Maripuu

Politsei langetab täna otsuse, kas jätkata Danske panga kadunud eksjuhi Aivar Rehe otsingutega metsas või jätkata otsingutega teise taktikaga. Täna hommikul pole otsijad metsa läinud ning otsus, kuidas otsingutega jätkata, langetatakse lähitundidel.

Politseinikud ja vabatahtlikud lõpetaisid Tallinnas Pirital Aivar Rehe kodu ümbruses otsingud teisipäeva õhtul kella 21.30 ajal.

«Otsisime metsamassiivi droonide ja inimeste ning koertega läbi. teisipäeval osales otsingutel üle 50 politseiametniku ja vabatahtliku,» ütles Põhja prefektuuri operatiivjuht Valdo Põder.

Lisaks kontrollis politsei lähedastelt või kaaskodanikelt tulnud vihjeid ja vaatas üle otsingupiirkonda jäävad veekogud, kuid meest ei leidnud.

Põder ütles esmaspäeval, et politseil on alust arvata, et Rehe elule ja tervisele on reaalne oht. Ta täpsustas, et see seisneb mehe käitumises. Operatiivjuht rääkis teisipäeval «Ringvaates», et politsei tegeleb nii suitsiidi-versiooniga, aga samuti kaalutakse muid kadumise versioone. «Tuleb aru saada, et see kõik võtab aega,» märkis Põder.

Politsei sõnul lahkus Rehe esmaspäeva hommikul kella kümne ajal Pirital Kloostrimetsas asuvast kodust. Praegustel andmetel läks Rehe hommikul jalutama, kuid kui ta polnud lõunaks tagasi tulnud, hakkasid lähedased muretsema ning teavitasid sellest politseid. Teadaolevalt pole Rehel kaasas mobiiltelefoni ning seetõttu ei saa teda positsioneerimise kaudu otsida.

Politsei ja vabatahtlikud otsisid meest teisipäeval kuni hilise õhtuni, kell 23.15 tuli aktiivsed otsingud pimeduse saabumise tõttu lõpetada.

Rehe on 180 sentimeetrit pikk, tal on hallisegused lühikesed juuksed. Tal võib seljas olla must dressipluus, jalas mustad dressipüksid kirjaga Collistar ja mustad valge tallaga tossud.

Aivar Rehe.

FOTO: Tairo Lutter

Tagasi üles