Flora seljatas koduväljakul kindlalt Tuleviku

Tallinna Flora
Tallinna Flora Foto: Raul Mee

Premium liiga 22. vooru kohtumises läksid A. Le Coq Arenal vastamisi kohalik FC Flora ning Viljandi Tulevik. Võõrustajad võtsid kindla 3:0 võidu.

Tabeliliider Flora tegi kohtumisele vägeva alguse, kui juba viiendal minutil oli täpne Rauno Alliku. Pärast kiiret avaväravat jätkasid tallinlased Viljandi meeskonna survestamist ning esimese poolaja teisel üleminutil saadi ka tasuks penalti, mille Konstantin Vassiljev külma närviga realiseeris.

Teisel poolajal jätkus Flora domineerimine, kuid omad võimalused olid ka külalistel. Siiski õnnestus taas skoorida tabeliliidril, kui oma värava arvet kasvatada Erik Sorgal, kes 89. minutil palli Viljandi väravavõrku toimetas.

Kindla 3:0 võiduga kindlustas Flora oma edu liigatabelis ning on nüüd kogunud 30 vooruga 75 punkti. Teisel kohal paiknev Levadia jääb Florast maha nüüd 8 punktiga.