BC Valga-Valka avas hooaja tasavägise mänguga

Kevin Koik
Valga korvpallimeeskond jäi Tartule napilt alla.
Valga korvpallimeeskond jäi Tartule napilt alla. Foto: Kevin Koik

BC Valga-Valka/Maks&Mooritsa meeskond alustas laupäeval hooaega Paf Eesti-Läti korvpalliliigas, kus mindi avamängus vastamisi Tartu Ülikooli korvpalluritega. Seisul 90:84 tuli vastu võtta kaotus.

Jõuliselt mängu alustanud Tartu Ülikooli meeskond suutis poolajaks visata 51 punkti BC Valga-Valka 37 silma vastu. Valga spordihoones peetud mäng kujunes tasavägiseks neljandal veerandajal, kui kodumeeskond suutis hetkeks seisu viigistada. Viimastel minutitel suutsid tartlased aga edu kasvatada ning BC Valga-Valka pidi leppima kaotusega.

Enim punkte tõi kodumeeskonnale Filipp Gafurov, visates 17 punkti. Tartlaste poolelt oli resultatiivseim Adomas Drungilas 22 punktiga.

BC Valga-Valka/Maks&Mooritsa järgmine mäng peetakse BC Kalev/Cramo vastu 2. oktoobril Tallinnas Kalevi spordihallis.