Taas kaotus: Moskva CSKA alistus Ühisliigas Zenitile

CSKA peatreener Dimitrios Itoudis
CSKA peatreener Dimitrios Itoudis Foto: Valery Sharifulin / Valery Sharifulin/TASS

Valitsev Euroliiga meister Moskva CSKA kaotas koduväljakul peetud Ühisliiga kohtumises Peterburi Zenitile 79:82. CSKAle oli see koduliigas juba teiseks allajäämiseks sel hooajal.

Avapoolaega dikteerinud ja poolajapausile kolmepunktilises eduseisus läinud CSKA lasi Peterburi klubi ette kolmandal veerandajal, kaotades 10-minutilise mänguperioodi 13:20. Neljandal veerandajal suudeti küll neljapunktiline kaotusseis 3 minutit enne lõppu tagasi mängida, kuid enamaks tiitlikaitsja suuteline polnud ning koduväljakult lahkuti kolmepunktilise kaotusega.

Zeniti parim oli Jevgeni Voronov 15 punktiga. Anton Pankrašov ja Austin Hollins lisasid 13 silma.  CSKA poolelt tõi Darrun Hilliard 16 punkti, eelmise Euroliiga hooaja parim korvikütt Mike James toetas 13 silmaga.

Täiseduga jätkav Peterburi Zenit hoiab Ühisliigas teist kohta. CSKA on alles seitsmes, olles võitnud kolmest mängust võitnud vaid ühe.