Brasiilia jäi neljandat mängu järjest võiduta, Neymar sai vigastada

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Vigastatud Neymari asemel sekkus mängu Philippe Coutinho.
Vigastatud Neymari asemel sekkus mängu Philippe Coutinho. Foto: ROSLAN RAHMAN / AFP

Brasiilia jalgpallikoondis on viimased neli mängu võiduta, sest täna mängiti maavõistluses Nigeeriaga 1:1 viiki. Brasiilia koondis tähtmängija Neymar lahkus platsilt vigastusega.

Nigeeria läks kohtumist 35. minutil Joe Aribo väravast juhtima, kuid 48. minutil lõi Casemiro viigivärava. Kuigi Brassilia kontrollis Singapuris peetud mängus koguni 70 protsenti mänguajast palli ning tegi 11 pealelööki (20:9)  enam kui Nigeeria, lõppes kohtumine viigiga.

Neymar lahkus väljakult juba 12. minutil. Ründajale tegi valu vasak tagareis.

Suvel kodumaal toimunud Copa America võitjaks kroonitud Brasiilia on sügisel pidanud neli sõprusmängu, kuid võiduarve on jätkuvalt avamata. Brasiilia mängis eelmisel kuul 2:2 viiki Kolumbiaga ja kaotas 0:1 Peruule. Lisaks tänasele 1:1 viigile Nigeeriaga mängiti neljapäeval 1:1 viik Senegaliga.