Venemaa lõi Eesti U21 koondisele viis vastuseta väravat

Eesti U21 koondis
Eesti U21 koondis Foto: Eesti Jalgpalliliidu Instagram

Eesti U21 jalgpallikoondis kaotas Pärnu peetud EM-valikturniiri kohtumises kindlalt 0:5 Venemaale.

Venelased asusid kohtumist juhtima 26. minutil, kui Fjodor Tšalov penaltist skoori avas. Penaltile eelnenud olukorras kukutas Alex Roosalu Maksim Glušenkovi. Teistkordselt jõudsid venelased sihile 36. minutil. 10 minutit varem penalti teeninud Maksim Glušenkov lõpetas suurepärase kombinatsiooni ilusa väravaga.

400-pealise publiku ees peetud kohtumise kolmas värav sündis teisel poolajal. Vahetusest sekkunud Daniil Glebov sai 65. minutil nurgalöögi järgses olukorras vabalt löögile ja saatis palli tugeva löögiga Arsenalis mängiva Karl Jakob Heina selja taha. Kõigest kolm minutit hiljem oli venelaste väravaarve taas ühe tabamuse võrra suurem: Daniil Krugovoi suurendas külaliste eduseisu 4:0ni.

Mängu lõpptulemuse tõi tabloole 75. minutil Nikita Kalugin.

Eesti jätkab alagrupis viiendal ehk eelviimasel kohal. Neljast mängust on teenitud kolm punkti. Eesti punktid pärinevad eelmisest reedest, kui koduväljakul Läti koondisest 2:1 jagu saadi.