Kalev/Cramo lagunes Permis viimasel veerandajal

Ville Arike
Aigars Škele (palliga) püüab üle mängida Arnett Moultriet.
Aigars Škele (palliga) püüab üle mängida Arnett Moultriet. Foto: vtb-league.com

VTB Ühisliigas teise koha jagajana Permi sõitnud BC Kalev/Cramo meeskonnal ei õnnestunud kohta hoida, sest sealsele Parmale kaotati 74:85.

Vahepeal saadud kolm võitu järjest näisid niikuinii olevat Kalevi suutlikkuse piirimail ning seetõttu ei saanud Eesti meisterklubi soosikuks pidada. Pärast rabedat algust haaras Kalev initsiatiivi ja hoidis seda päris kaua, kuid lõpuveerandiks leidis võõrustajate leedulasest peatreener Kazys Maksvytis eestlaste murdmiseks lõpuks vasturohu. Viimased kümme minutit kuulusid Parmale koguni 29:12.

Parma pääses eelmisel hooajal Kalevi värve kaitsnud tsentri Arnett Moultrie ja mängujuhi Lorenzo Williamsi korvidest viie minutiga ette 19:7, neist esimese arvel oli selle ajaga juba