Negatiivset rekordit korranud Manchester United kaotas lähirivaalile

Kris Ilves
Bournemouthi ründaja Joshua King ja Manchester Unitedi väravavaht David de Gea.
Bournemouthi ründaja Joshua King ja Manchester Unitedi väravavaht David de Gea. Foto: ANDREW COULDRIDGE/Action Images via Reuters

Manchester Unitedi kaotas Inglismaa jalgpalli meistriliiga 11. vooru avamängus võõrsil Bournemouthile 0:1.

Bournebouthi tabamuse eest hoolitses esimese poolaja viimasel minutil Norra koondislane Joshua King. Tegu oli 27-aastase Kingi kolmanda liigaväravaga tänavusel hooajal, lisaks on tema arvel kaks resultatiivset söötu.

Manchester United pole nüüd võõrsil 11 liigamängu järjest suutnud enda seljatagust puhtana hoida. Nukker seeria on klubi rekordi kordamine, samasugune mõõnaperiood oli Inglismaa tippmeeskonnal ka 2002-2003 aastal.

Bournemouth ja Manchester United olid enne mängu kogunud võrdselt 13 punkti ning asusid vastavalt üheksandal ja seitsmendal kohal. Nüüd astus Bournemouth sammu esinelikule lähemale, Manchester Unitedi madalasseis jätkub.