Eesti jalgpalli kõrgliigas alistas eelmises voorus meistritiitli kindlustanud FC Flora koduväljakul 7:0 Kuressaare.

Flora asus kohtumist juhtima Mihkel Ainsalu 32. minuti väravast. 9 minutit hiljem oli täpne meeskonna kapten Konstantin Vassiljev.

Teisel poolajal sahistas Flora vastaste väravavõrku koguni viiel korral. 55. ja 60. minutil  tegi skoori hiljuti karjääri lõpetamisest teatanud Gert Kams, 70. minutil sai jala valgeks Martin Miller, 78. minutil lõi 6:0 Herol Riiberg ning 85. minutil vormistas lõppseisu Henri Järvelaid.

Floral on  voor enne meistrivõistluste lõppu koos 87 silma. Kuressaare paikneb 23 punktiga kaheksandal tabelireal.

Päeva teises kohtumises alistas Viljandi Tulevik 2:1 Maardu Linnameeskonna. Viljandile tõid võidu Kaimar Saagi ja Tanel Langi tabamused vastavalt 41. ja 63. minutil, külaliste auvärava lõi 82. minutil Anton Aristov. Mõlemad meeskonnad lõpetasid kohtumise kümnekesi. 66. minutil saadeti teise kollase kaardi tõttu platsilt Maardu leegionär Kotaro Amemiya, 89. minutil oli kahe kaardi tõttu sunnitud lahkuma Kristjan Kask.