Vaprus lõpetas esiliiga võiduga ja madistab meistriliiga koha nimel Kuressaarega

Märt Pilme
Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond.
Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond. Foto: Lilli Tölp

Jalgpalli esiliiga viimases voorus võitis Pärnu Vaprus kodusel Rannastaadionil 400 pealtvaataja ees Tartu Tammeka U21 tiimi 2:1.

Vapratel Karudel oli enne tänast juba liiga kolmas koht, mis tähendab meistriliiga üleminekumängudele pääsu, käes.

Viimases voorus jäädi Tammeka vastu küll neljandal minutil taha, kui taaralinlaste värava lõi Patrick Genro Veelma, ent Henri Hansoni 63. ja Virgo Valliku 90. minuti tabamus jätsid kolm silma suvepealinna.

Nüüd seisab Kalev Pajula ja Taavi Midenbriti juhendataval tiimil ees hooaja kaks tähtsaimat mängu, pääsemaks Premiumi liigasse. Vastaseks tuleb tippseltskonna eelviimane, FC Kuressaare.

Esimene matš toimub 16. novembril Pärnus, teine 23. novembril Kuressaares.