Tartu ülikooli korvpallimeeskond sai Lätis suure sauna

Lenel Karu
Ülikooli korvpallimeeskond peatreener Priit Vene juhendamisel tunnistas ülisuurt kaotust. Foto: Margus Ansu

Laupäeval mängis Tartu ülikooli korvpallimeeskond Eesti-Läti liigas kuuenda kohtumise, sel korral valitseva meistri BK Ventspilsi vastu. Koju tuli naasta enneolematult suure kaotusega 38:93.

Kohtumise esimesed minutid ei andnud aimu, mis on tulekul. Seitsme mänguminuti järel oli seis 14:14 viigis ning esimene veerand lõppes lätlaste eduga 20:15. Edasine meenutab aga olukorda, kus hiir ajab kassi taga. Ventspils läks kiirelt juhtima, teine veerand lõppes 32:6 kodumeeskonna kasuks ning poolajaks juhtis Ventspils juba 52:21.