Toimetas Indrek Raudkivi
David Abraham (valges) põhjustas Bundesliga matšis Freiburgi ja Frankfurti meeskondade vahel treeneri ründamisega korraliku mäsu
David Abraham (valges) põhjustas Bundesliga matšis Freiburgi ja Frankfurti meeskondade vahel treeneri ründamisega korraliku mäsu Foto: Jan Huebner/Blatterspiel via www.imago-images.de/imago images/Jan Huebner/Scanpix

Pühapäeval leidis Saksamaa jalgpalli Bundesligas Freiburgi ja Frankfurdi Eintrachti matši viimastel minutitel aset äärmiselt jõhker ning rumal intsident. Eintrachti kaitsja David Abraham tõukas meelega vastaste peatreenerit.

Käis mängu üleaja neljas minut, Freiburg juhtis 1:0. Pall läks auti Freiburgi varumeestepingi läheduses. 33-aastane Eintrachti argentiinlasest kaitsja tormas pallile järele, kuid talle jäi teele ette Freiburgi peatreener Christian Streich.

Allpool toodud videost on näha, et ilmselt ei hoidnud 54-aastane sakslasest treener vastasmeeskonna mängija suunas suud kinni, kui Abraham talle täie hooga lähenes. Argentiinlase jõhker õlahoop paiskas Streichi selili. Muidugi läks seepeale lahti korralik möll ja Abraham nägi kurja vaeva, et mitte Freiburgi mängijatelt lõuga saada. Kohtunik näitas Abrahamile punast kaarti.

Freiburg tõusis võiduga Bundesligas neljandale kohale. Frankfurdi Eintrahct paikneb pärast 11. vooru üheksandal kohal.