Mait Patrail osales Hannover-Burgdorfi minispurdis, aga Bundesliga liider mängis edu maha

Kris Ilves
Mait Patrail.

Eesti käsipallikoondise liidri Mait Patraili koduklubi Hannover-Burgdorf mängis Saksamaa Bundesligas võõrsil 25:25 viiki Wetzlari meeskonnaga.

Hannover-Burgdorf tegi esimesel poolajal 5:0 spurdi, kui platsil oli ka Patrail, kuid külalised mängisid teisel pooltunnil edu maha. Patrail sai kirja ühe tabamuse, kui viskas Hannover-Burgdorfi viimase värava esimesel poolajal ja tegi seisuks 15:12. Lisaks andis 31-aastane eestlane ühe resultatiivse söödu.

Hannover-Burgdorf hoiab maailma tugevaimas käsipalliliigas liidrikohta, olles tosina mänguga kogunud 20 punkti. Patraili koduklubi lähimad jälitajad on tiitlikaitsja Flensburg (18 punkti), Magdeburg (18) ja Kiel (16). 20-kordne Saksamaa meister ja mullune hõbedameeskond Kiel on pidanud kümme kohtumist.