Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond alustas täna teekonda meistriliigasse, kui Premiumi liiga üleminekumängude avalahingus võõrustati kodusel Rannastaadionil FC Kuressaaret. Vaprad Karud läksid 318 pealtvaataja ees juhtimagi, ent saarlased panid end teisel poolajal maksma ja võitsid 4:1.

Mängu alguses paremate väravavõimalustega pärnakad said oma tahtmise 23. minutil, kui Henri Hanson andis hea passi Kristen Saartsile, kes mängis end puurivahist mööda ja lõi palli tühja väravasse.

Pärnu oli esimesel pooltunnil selgelt aktiivsem meeskond ja vääris edu. Kuressaarel ei avanenud mingit väljavaadet väravat lüüa. Kahjuks lõid saarlased need väited poolaja lõpus uppi: 42. minutil said külalised karistuslöögi järel peaga löögile, ent pall lendas väravast meetri jagu mööda. Järgmisel rünnakul jõudis Sander Laht Pärnu karistusalasse, kus suvepealinlaste väravavaht Siim-Sten Palm ta kollase kaardi vääriliselt maha tõmbas. Penaltit asus lööma Märten Pajunurm, kes selle kindlalt realiseeris. 1:1.