Täna läksid kohalikul Rannastaadionil vastamisi jalgpalli esiliiga kaheksanda kohaga lõpetanud Rakvere Tarvas ja aste madalamal kolmandaks tulnud Pärnu jalgpalliklubi (PJK). Pärnakad tegid tubli sammu, mängimaks järgmisel hooajal aste kõrgemal, võites esiliiga üleminekumängude avamatši 3:2.

PJK asus 65 pealtvaataja ees matši üheksandal minutil juhtima, kui võrku sahistas suvepealinlaste selle hooaja suurim väravakütt Kein Makovei. Rohkem väravaid avapoolajal ei löödud.

Kui teist poolaega oli mängitud 18 minutit, jõudsid sihile külalisedki, kui penalti realiseeris Siim Rannamäe. 77. minutil oli pärnakate kord penaltit lüüa ja kapten Risto Pärnat lõigi selle, viies PJK 2:1 ette. 85. minutil õnnestus Makoveil enda nimele teine värav saada, ent lõppskoori 3:2 tõi tabloole Rakvere vahetusmees Hanno Vahula.