JK Tarvas kaotas esiliiga esimese üleminekumängu

Margus Martin
Rakvere JK Tarvas tunnistas esiliiga esimeses üleminekumängus küll Pärnu JK paremust, kuid omab endiselt võimalust säilitada koht samal liigatasandil. Foto: Ain Liiva

Pühapäeval juhatati sisse Eesti meeste esiliiga jalgpalli meistrivõistluste üleminekumängud. Rakvere JK Tarvas tunnistas Pärnus peetud esimeses kohtumises sealse Pärnu JK 3:2 (poolaeg 1:0) paremust.

Hooaja aste madalamal, esiliiga B-s kolmandal kohal lõpetanud väljakuperemehed läksid kohtumist esiliiga kaheksanda meeskonna vastu juhtima juba üheksandal minutil. Minimaalse 1:0 eduga esimene poolaeg lõppeski.

Kui teisest poolajast oli mängitud ligemale paarkümmend minutit, õnnestus rakverlastel lõppeva hooaja edukaima väravaküti Siim Rannamäe penaltitabamuse toel seis tasakaalustada.

Võõrustajad vastasid sellele omakorda kahe väravaga (neist üks penaltist) ja pääsesid ette 3:1. Ent Rakvere meeskonnal oli mõni minut enne lõpuvilet veel üks vastus varuks, kui teist korda täpne olnud Siim Rannamäe kahandas kaotusseisu 2:3-le. Pärnu JK minimaalse paremusega mäng ka lõppes.

Korduskohtumine on Rakveres 23. novembril.