Oliver Venno oli meeskonna resultatiivseim, aga Istanbuli Galatasaray sai hooaja esimese kaotuse

Kris Ilves
Istanbuli Galatasaray võrkpallimeeskond.
Istanbuli Galatasaray võrkpallimeeskond. Foto: Galatasaray Voleybol / Facebook

Oliver Venno koduklubi Istanbuli Galatasaray sai Türgi võrkpalli meistriliigas esimese kaotuse, jäädes võõrsil kolmegeimilises mängus alla Ziraat Bankasile.

Galatasaray raiskas Ziraat Bankasi koduväljakul Ankaras peetud kohtumise esimeses geimis suisa kolm geimipalli ja kaotas 31:33. Teises ja kolmandas geimis olid väljakuperemeeste edunumbrid 25:18.

Galatasaray nurgaründaja Venno arvele kogunes 19 punkti (rünnakuprotsent 55), üleplatsimeheks kerkis aga Ziraat Bankasi kuubalasest nurgaründaja Yadrian Escobar Silva 20 silmaga.

Kuue võidu kõrvale hooaja esimese kaotuse saanud Galatasaray jagab linnarivaal Fenerbahce ja Ziraat Bankasiga esimest kuni kolmandat kohta.

Eesti nurgaründaja Andrus Raadiku koduklubi Arhavi asub ühe võidu ja viie kaotusega 12 meeskonna konkurentsis 11. kohal.