Giannise võimas kolmikduubel oli Trail Blazersile liiast

Karl-Joosep Küngas
Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo Foto: Morry Gash/AP

Giannis Antetokounmpo vedas võimsa kolmikduubliga Milwaukee Bucksi raske 137:129 võiduni Portland Trail Blazersi üle.

Milwaukee tegi kohe mängu alguses 17:6 spurdi, millega võeti sisse turvaline eduseis. Vahe püsis stabiilselt kahekohaline kuni neljanda veerandi alguseni, kui mängu sai käima ka CJ McCollumi juhitud Trail Blazers.

7 minutit enne kohtumise lõppu oli vahe kahanenud kahepunktiliseks, kuid seejärel lükkas taas järgmise käigu sisse Bucks. Järjest tabati nii kaugelt kui ka lähedalt ja eduseis paisus taas enamaks kui 10 silma ja rohkem võitjas kahtlust polnudki.

Võitjate resultatiivseim oli küll 30 punkti visanud Eric Bledsoe, kuid mängu sangariks kerkis ikkagi Antetokounmpo, kes panustas võitu 24 punkti, 19 lauapalli ja 15 resultatiivset söötu. Trail Blazersi parimana tõi McCollum 37 punkti ja 10 korvisöötu, hea mängu sai kirja ka Carmelo Anthony, kelle arvele kogunes 18 punkti ja 7 lauapalli.