Hoiatus!

Artikkel on sobilik üksnes üle 18-aastastele lugejatele.

Ma olen vähemalt 18-aastane Ma ei ole veel 18-aastane

Üüritüli Lasnamäel lõppes brutaalse mõrvaga

Tapja Nikolai Kuznetsov kohtus.

FOTO: Eero Vabamägi/Postimees

Läinud aasta juunis läks 45-aastane Irina oma üürnikult Nikolai Kuznetsovilt sisse nõudma 200 euro suurust korterirenti, mida Kuznetsov seni oli korralikult maksnud. Tagasi koju Irina ei tulnud. Tema tükeldatud surnukeha leidsid kalamehed kümmekond päeva hiljem väljaüüritavast korterist kilomeetri kaugusel asuvast Pae järvest.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Vaid kaks aastat varem vanglast vabanenud Kuznetsov töötas Raekoja platsi ääres asuvas restoranis Balthasar nõudepesijana. Irinalt oli mees korterit üürinud vaid mõned kuud. Naise elukaaslase Vladimiri sõnul olid üürimaksed seni tasutud korrektselt, kuid seekord läks midagi valesti. Oma naist nägi Vladimir viimati elusana 5. juunil, kui Irina võttis kodust rohelise bussikaardi ning lahkus.

Kogutud tõendite järgi tapeti Irina 6.-7. juuni vahel korteris, mida ta Kuznetsovile välja üüris. Süüdistuse järgi saabus mees koju töölt südaöö paiku, kus teda ootas korteri omanik Irina, kes nõudis mehelt saamata jäänud üüri. Et aga Kuznetsov polnud sellise asjade käiguga rahul, ründas ta oma korteri omanikku haamriga, mille oli korterisse toonud Irina elukaaslane, et vahetada välja pistikupesa. Kuznetsov lõi diivanil lebanud Irinale vähemalt seitse korda haamriga pähe.

Tagasi üles
Back