Fotod ⟩ Mustamäel toimus noarünnak
Süüdlast otsitakse

Tallinnas Sõpruse puiesteel asuva Vambola bussipeatuse juures on käis kolmapäeva õhtul politseioperatsioon, üksikasjad on veel avaldamisel. Politsei palub kõigil, kes nägid kolmapäeval kella 20.30 ajal juhtunut pealt või oskavad anda sündmuse kohta infot, võtta ühendust politseiga telefonil 112.

Täna kella 20.30 paiku teatati häirekeskusele, et Tallinnas Sõpruse puiesteel Vambola bussipeatuse läheduses lõi meesterahvas noaga teist meest. Kiirabi toimetas raskelt kannatada saanud 56-aastase mehe haiglasse. 

Politsei tegeles sündmuskohal jälgede ja info kogumise ning ründaja isiku ja asukoha kindlaks tegemisega. Kohal olid kriminalistid ning ühe pealtnägija sõnul luges ta sündmuspaigas kokku kuus politseisõidukit.

Põhja prefektuuri operatiivjuht Raavo Järva ütles Postimehele, et süüdlane ründas kolmeses seltskonnas viibinud meesterahvast ja jõudis põgeneda. Ametnikud otsisid sündmuspaigal ja selle läheduses pussitamisrelva.

Palutakse kõigil, kes nägid kolmapäeval kella poole üheksa ajal õhtul Sõpruse puiesteel juhtunut pealt või oskavad anda sündmuse kohta infot, võtta ühendust politseiga telefonil 112.

Juhtumi kõik täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Tagasi üles
Back