Terviseameti teatel on Eestis lisaks koroonaviiruse juhuslikule levikule ka kaks perekondlikku liini, kus on viirust levitatud - ühe puhul on Tallinnas nakatunud neli inimest, teise puhul on tegemist Narva-Jõesuu sünnipäeva koroonakoldega, kus 12 peol viibinust on tänaseks positiivse diagnoosi saanud viis inimest. 

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 445 koroonaviiruse esmast testi ning lisandus kaks positiivset testi tulemust. Eestis on tänase seisuga koroonadiagnoosi saanud 2013 inimest.

Hommikuse seisuga vajab Eestis koroonaviiruse tõttu haiglaravi viis inimest, juhitaval hingamisel on üks patsient. Uusi surmajuhtumeid ööpäeva jooksul ei lisandunud.

Kokku on Eestis koroonaviirus nõudnud 69 inimese elu. Haiglates lõpetatud 391 haigusjuhtumit 378 inimesega, tervenenud on 1894 inimest, kellest 1430 inimese haigusjuhtum on lõpetatud (75,5%), 464 inimese puhul (24,5%) on positiivsest testist möödunud rohkem kui 28 päeva ja inimene ei viibi haiglaravil, st ootab tervenemise kinnitamist.

Graafiku andmed uuenevad automaatselt siis, kui uus info jõuab koroonakaardile.