L, 3.12.2022

Kontserdil «Laulud sõdurile» esinevad Taukar, Sisask ja Mälk

BNS
Kontserdil «Laulud sõdurile» esinevad Taukar, Sisask ja Mälk
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Siiri Sisask.
Siiri Sisask. Foto: Ants Liigus/Pärnu Postimees

Kaitseväelaste laste toetuseks heategevuslikku kontserti «Laulud sõdurile» korraldav Carolin Illenzeeri Fond avaldas neljapäeval esimesed esinejad, kelleks on Karl-Erik Taukar, Siiri Sisask ja Merilin Mälk.

Heategevusliku kontserdiga kogutud annetustega toetab Carolin Illenzeeri Fond raskelt vigastatud või teenistuses langenud kaitseväelaste laste haridusteed ning huvitegevust. Kontserdil astuvad üles seitse Eesti armastatud lauljat ning neid saadab Eesti Kaitseväe orkestri rockbänd koos puhkpillikvintetiga. Dirigent on Teet Raik. Esitamisele tulevad nii lauljate enda lood kui ka palad meie laiast muusikavaramust. Kõik heategevuslikul kontserdil «Laulud sõdurile» esinevad artistid avalikustatakse 2. juunil. 

Sel aastal juba üheksandat korda toimuv kontsert näeb välja seoses Covi-19 viiruse levikuga tavapärasest erinev. Kui varasemalt on heategevuslik kontsert leidnud aset Võidupüha paraadiga samas linnas, siis sel korral toimub kontsert Tapa kinnises sõjaväelinnakus. Kohapealseks publikuks on kaitseväes aega teenivad teenistujad ja Tapal paiknevad liitlasvägede sõdurid. Läbi Kanal 2 ülekande jõuab kontsert «Laulud sõdurile» kõigi eestlaste kodudesse. Kontserdiülekanne Kanal 2-s on kättesaadav ka vabalevist. 

Carolin Illenzeeri Fond kutsub inimesi üles toetama lapsi helistades fondi annetustelefonidele. Üheksa tegevusaasta jooksul on pered tänu fondi toetustele saanud tuge oma laste ülikooli saatmisel, hobidega tegelemisel ning kooliaasta alguse puhul. Fond on saanud oma nime 2005. aastal välismissioonil Iraagis langenud vanemveebel Arre Illenzeeri türtre Carolini järgi.

Annetustelefonid on avatud juba nüüd – numbrile 900 6705 helistades annetab helistaja viis eurot, numbril 900 6715 helistades 15 eurot ja numbril 900 6735 helistades 35 eurot.

Heategevuslik kontsert «Laulud sõdurile» toimub koostöös Postimees Grupiga. Kontsert on Kanal 2 eetris 22. juunil kell 20.

Märksõnad
Tagasi üles