Romeo Pikand võttis Eesti meistrivõistlustelt pronksi

Priscilla Õmblus
Viljandi motospordiklubi kasvandik Romeo Pikand vormistas laupäeval Lange motokeskuses Castrol Eesti motokrossi meistrivõistluste finaaletapil kolmanda koha. Foto: Marko Saarm

Laupäeval sõideti Tartu lähedal asuvas Lange motokeskuses motokrossi Eesti meistrivõistluste finaaletapp, kus Viljandi motospordiklubi sõitja Romeo Pikand noppis 85 cc klassis pronksmedali.

85 cc klassis võitis Langel mõlemad sõidud Joosep Pärn (Pärnu MC). Avasõidu esimeses pooles käis tal äge duell Romeo Pikandiga (Viljandi motospordiklubi), kes aga sõidu edenedes väsis veidi ning Pärn pääses Pikandist finišijoonel ettepoole. Teises sõidus oli taas Pikand ainus, kes suutis Pärna tempos püsida, ent ka teise sõidu lõppedes tuli tal teise kohaga leppida. Mõlemas sõidus teenis kolmanda koha Tristan Uiga (Motoextreme).

Pärast Langel peetud finaaletappi jagunes esikolmik nõnda: Pärn võttis 241 punktiga Eesti meistritiitli, teine oli Uiga 211 punktiga ning kolmas Pikand 195 punktiga.