Maxima Eesti kontoritöötajal tuvastati koroonaviirus

Koroonatest.

FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

Maxima Eesti ühel kontoritöötajal ilmnesid nädala alguses külmetushaiguse nähud ning ta saadeti kohe kodusele ravile. Hilisemal testimisel osutus tema koroonatest positiivseks. 

Maxima kinnitusel on tuvastatud kõik isikud, kes olid nakatunud töötajaga kontoris lähikontaktis. Nad saadeti koju eneseisolatsiooni ning neile korraldati testimine. Koheselt viiakse läbi kogu kontori täiendav desifitseerimine.

Maxima Eesti tegevjuhi Edvinas Volkase sõnul on ettevõtte jaoks oluline, et töötajad,  koostööpartnerid ja kliendid võiksid ennast Maximas tunda turvaliselt. «Nii nagu kevadel on ka tänases olukorras avatus meediaga ja operatiivne koostöö kohalike omavalitsuste ja vastutavate ametitega olulise tähtsusega, kuna vaid nii saame lokaalsetele viiruselevikukollete peatamisele kaasa aidata,» rõhutas Volkas. 

«Lähtuvalt Terviseameti poolt edastatud informatsioonile nakkuskollete kohta Ida-Virumaal ja Harjumaal ja Tallinnas, on Maxima nendes piirkondades teinud kaupluste töötajatele kinnaste- ja maskikandmise kohustuslikuks, teistes reigioonides hetkel veel soovitavaks,» sõnas Edvinas Volkas.

Tagasi üles
Back