Paide korvpallimeeskond pidi tunnistama vastaste paremust

Anne Põder
Paide Viking Window korvpallimeeskond rühib esiliigas vapralt edasi.
Paide Viking Window korvpallimeeskond rühib esiliigas vapralt edasi. Foto: Tõnis Tõnström

Eile õhtul Jüris peetud Eesti korvpalli meistrivõistluste Saku esiliiga kohtumises vastamisi läinud Rae Koss/Hansaviimistlus ja Paide Viking Window pidasid maha võitlusliku mängu, milles väljakuperemehed panid oma paremuse maksma.

Esimene veerandaeg, mis lõppes viigiseisul 22:22 tõotas tasavägist kohtumist, kuid teise poolaja algul oli mänguõnn võõrustajate poolele ning mõne minutiga rebiti kaheksapunktiline edumaa sisse. Kuigi vahepeal oli vastaste edumaa juba 15-punktiline, jäi see poolajale minnes siiski 38:46 seisule pidama.

Kolmandal veerandil võtsid paidelased end kokku ning asusid kaotatud punkte tasa tegema. Visata suudeti seitse punkti enam ning puhkepausile mindi lootust andvas viiepunktilises kaotusseisus 57:62.