Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

OLED MÄRGANUD? ⟩ Politsei otsib juba kuu aega kadunud olnud Nikolaid

Kadunud Nikolai FOTO: PPA

Politsei palub kaasabi selgitamaks 67-aastase Nikolai asukohta, kes lahkus juuni lõpus oma ajutisest elukohast ega ole sest ajast tagasi naasnud.

Nikolai lahkus 29. juuni varahommikul oma ajutisest elukohast Loksal. Tal ei ole kaasas mobiiltelefoni ega dokumente. Mees on ka varasemalt olnud kellelegi midagi ütlemata kadunud, kuid toona otsustas ta külastada oma lähedasi Kostiveres. Seekord ta sugulaste juurde jõudnud ei ole.

Politsei on alates 29. juunist kontrollinud korduvalt Loksa ja Kostivere piirkonda, kus Nikolai võis liikuda. Paraku ei ole õnnestunud tuvastada, kas mees lahkus Loksalt ning kas ta võib olla seda teinud bussiga või jalgsi.

Sugulased on väga mures ning soovivad, et Nikolai nendega ühendust võtaks. Oma terviseseisundi tõttu võib Nikolai vajada meditsiinilist abi.

Nikolai on umbes 160cm pikk, hallikate lühikeste juuste ning keskmise kehaehitusega. Lahkumise hetkel oli tal seljas must jakk lukuga, hallid dressipüksid ja halli värvi T-särk.

Politsei palub kõigil, kes on Nikolaid näinud või teavad tema asukohta, sellest teada numbril 112 või kirjutada aadressil irina.maloseva@politsei.ee, tel 612 5311.

Tagasi üles
Back