E, 2.10.2023

Pressinõukogu uus aseesimees on vandeadvokaat Kadri Michelson

BNS
Facebook
Comments
Kadri Michelson
Kadri Michelson Foto: Cobalt

Pressinõukogu liikmed valisid neljapäeval toimunud koosolekul pressinõukogu aseesimeheks advokaadibüroo Cobalt vandeadvokaadi Kadri Michelsoni.

Pressinõukogu eelmisel aseesimehel Toomas Mattsonil sai liikmena pressinõukogus aeg täis oktoobris ja seepärast tuli valida uus aseesimees.

Pressinõukogu esimees on Õhtulehe peatoimetaja Martin Šmutov ja aseesimees advokaadibüroo Cobalt vandeadvokaat Kadri Michelson ning liikmed on Lääne Elu peatoimetaja Kaire Reiljan, advokaadibüroo Triniti vandeadvokaat Maarja Pild, Tartu ülikooli ajakirjandussotsioloogia dotsent Ragne Kõuts-Klemm, Postimehe peatoimetaja asetäitja Aivar Reinap, Äripäeva uuriva toimetuse ajakirjanik Koit Brinkmann, Ekspress Grupi uuriva ajakirjanduse juht Tarmo Vahter, rahvusringhäälingu veebiuudiste ja portaalide juht Urmet Kook ning meediaõppejõud ja -koolitaja Väino Koorberg.

Pressinõukogu on ajakirjanduse eneseregulatsiooni organ, mis pakub lugejatele, kuulajatele ja vaatajatele võimaluse leida meediaga vastuollu sattunult kohtuväliseid lahendusi.

Pressinõukogu liikmed nimetab Eesti Meediaettevõtete Liit kaheks aastaks. Vastavalt pressinõukogu statuudile saab üks isik olla pressinõukogus kaks tsüklit ehk neli aastat.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles