N, 29.09.2022

Rokkiv Sadamakohvik Pärnus kütab hilissuve kuumaks Fööniksi saatel

Rokkiv Sadamakohvik Pärnus kütab hilissuve kuumaks Fööniksi saatel
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Rockiv Sadamakohvik Pärnus kütab hilissuve kuumaks Fööniksi saatel
Rockiv Sadamakohvik Pärnus kütab hilissuve kuumaks Fööniksi saatel Foto: Fishing Village Estonia – Kaluriküla

Pärnus Sauga jõe kaldal asuvast Fishing Village Sadamakohvikust saab üheks õhtuks rokiklubi, mis kütab kuumaks isegi jahedavõitu augustiõhtu.

 

Külla tuleb meie hea sõber FÖÖNIKS, kes viljeleb eestikeelset rokkmuusikat, mille kõlavärvid hõlmavad kõike, hoogsast pop-rokist kuni kaasakiskuvate heavy riffideni.

Kõik see on ette kantud väga hea pillimänguoskusega ja hoogsa lavashowga!

Bänd koosneb tuntud-tunnistatud muusikutest, kes on kaasa löönud paljudes koorekihti kuuluvates Eesti bändides.Trummipõrina saatel astuvad lavale Tanel Laidna, Elmar Liitmaa, Valdur Viiklepp, Ain Rosenstok ja Sten Loov.

Kui võtad terve päeva Kalurikülas puhkamiseks, saab vahepeal kiigata veele SUP-lauaga, kajakiga, paadiga või lõbusõidulaeva Johannaga. Võimalik on Shooting Gallerys õhkrelvadest täpsust lasta ja pere pisemad saavad mängualal lõbutseda. Sadamakailt saab igaüks nautida kaunist loodust ja õngitseda kala - kogu vajalik varustus püügiks on kohapeal renditav.

Neile, kes vajavad peole tulles öömaja, on võimalik broneerida endale majutus glamping pop-up telgis, Jõemajas, Kaluritoas või eksklusiivses Kakuami saunakompleksis. Telkimisalal saab peatuda ka oma telgiga või sõita kohale karavaniga.

Pilet Sadamakohviku kontserdile soeta SIIT.

Eelsoojendust üritusele saab Youtube vahendusel siit.

Tagasi üles