P, 26.03.2023

Räpina vallas hukkus liiklusõnnetuses 30-aastane mees

BNS
Räpina vallas hukkus liiklusõnnetuses 30-aastane mees
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Politseiauto
Politseiauto Foto: Madis Veltman

Reede varahommikul juhtus Räpina vallas raske liiklusõnnetus, milles hukkus 30-aastane mees.

Politsei sai teate õnnetusest kella 3.30 paiku. Õnnetus juhtus Põlvamaal Räpina vallas Võõpsu alevikus, kus esialgsete andmete tõttu ebaõige sõidukiiruse tõttu kaotas sõiduautot Škoda juhtinud 30-aastane mees selle üle kontrolli ja sõitis teelt välja vastu bussipeatuse kiviseina.

Kokkupõrge oli sedavõrd tugev, et sõiduki juht hukkus. Kiirabi toimetas haiglasse juhi kõrvalistmel viibinud 22-aastase mehe ja tagaistmel sõitnud 26-aastase naise.

Sel teelõigul oli lubatud sõidukiirus 50 km/h. Millise kiirusega võis sõita õnnetusse sattunud auto, on selgitamisel. Tee sel lõigul on kaetud asfaltkattega ning kuiv ja sõidukorras.

Kagu jaoskonna välijuht Taisto Paju ütles, et sündmuskohal avanenud vaatepildi järgi viitavad kõik märgid sellele, et sõiduki kiirus oli lubatust suurem. «Headest teeoludest ja öö- ning hommikutundide hõredast liiklusest hoolimata peaks liiklejad seatud piirkiirusest alati kinni pidama. Kui ka õnnetust mingil põhjusel sellisel juhul vältida ei õnnestu, siis tagajärjed võivad olla vähemtraagilised. Politsei avaldab kaastunnet hukkunu lähedastele,» ütles Paju.

Märksõnad
Tagasi üles