Toronto Maple Leafs alistas üllatuslikull Pittsburghi

Madis Kalvet
Toronto Maple Leafsi mängijad (sinises).
Toronto Maple Leafsi mängijad (sinises). Foto: Reuters / Scanpix
Jäähokiliigas NHL sai üllatusega hakkama Toronto Maple Leafs, kes alistas koduväljakul 5:4 Pittsburh Pengunsi.

Üle kuu aja võidurõõmu tunda saanud Toronto meeskonna ülekaal oli tegelikult suuremgi. Pärast 1:1 lõppenud avakolmandikku, läks Maple Leafs Nik Antropovi ja Aleksei Ponikarovski väravatest enne otsustavat kolmandikaega 3:1 juhtima, kirjutab ERR Sport.

Läinud hooaja Stanley karikasarja finalist Pittsburgh suutis veel 4:4 viiginumbrid tabloole tuua, ent Jason Blake`i värav 10 minutit enne kohtumise lõppu kuulutas Toronto alles teist võitu viimasest kümnest mängust.