Uskumatu video: fännid piirasid Genoa mängijad sisse ja nõudsid nende särke endale

Mariel Gregor
Genoa mängija Giuseppe Sculli fännidega läbirääkimisi pidamas.
Genoa mängija Giuseppe Sculli fännidega läbirääkimisi pidamas. Foto: SCANPIX

Itaalia jalgpalli kõrgliigaklubi Genoa fännid ei lubanud meeskonna mängijaid poolajal riietusruumi ning nõudsid nende särke endale.

Genoa oli kodumängus Siena vastu poolajaks 0:4 kaotusseisus, kui nende maruvihased toetajad mängijad sisse piirasid ning nende mängusärke endale nõudsid, kirjutab metro.co.uk.

Fännide arvates polnud mängijad oma särke väärt. Osa jalgpallureid võtsidki särgid seljast, et need ära anda, kuni sekkus Giuseppe Sculli, kes suutis poolehoidjad lõpuks ümber veenda. Kohtumine jätkus pärast 37-minutilst pausi ja Genoa kaotas lõpuks 1:4.