Tšehhis mängivad eestlased võidurõõmu ei tundnud

Mariel Gregor
Kaarel Kiidron
Kaarel Kiidron Foto: Allikas: toetantammekat.eu

Jalgpallurite Siim Tenno ja Kaarel Kiidroni koduklubi Žižkovi Viktoria sai Tšehhi liiga eelviimases voorus napi kaotuse, kui viimase minuti väravast alistuti Slovacko meeskonnale võõrsil 1:2.

1:1 viigiga lõppenud avapoolaja järel tõusis kodumeeskonna sangariks Libor Došek, kes esimesel üleminutil võõrustajatele kõik kolm punkti kindlustas, vahendab Soccernet.ee. Põhikoosseisus alustasid mõlemad eestlased - Kiidron tegi kaasa kogu mängu ning Tenno vahetati puhkama 58. minutil.

Žižkov oli juba enne seda kohtumist kindlustanud liigast väljakukkumise ning selle kaotusega kindlustati ka liiga viimane koht.