West Ham United tõusis taas kõrgliigasse

Kaarel Täll
West Ham Unitedi meeskond play-offi finaalis võidetud karikaga.
West Ham Unitedi meeskond play-offi finaalis võidetud karikaga. Foto: SCANPIX

West Ham United alistas Inglismaa esiliiga play-offide finaalis Blackpooli 2:1 ja mängib järgmine hooaeg taas kõrgliigas.

West Ham, kes lõpetas liigahooaja kolmanda kohaga, läks Wembley’l toimunud finaalis vastamisi Blackpooliga, kellega koos eelmisel hooajal Premier League'ist alla tuldi, vahendab Soccernet.ee.

Carlton Cole'i värav viis nad avapoolaja keskel juhtima, kuid teise poolaja alguses Blackpool viigistas ning asus väga usinalt teist väravat otsima.

Seda vaatamata mitmele võimalusele ei saabunud ning 87. minutil lõi Ricardo Vaz Te pärast Cole'i eeltööd palli värava eest tühja võrku.

Lisaks West Hamile pääsesid Championshipist järgmise hooaja Premier League'i Reading ning Southampton.