Linnameeskond alistas kodus Tammeka

Meistriliiga 20. vooru mängus Paides alistas Paide linnameeskond külla sõitnud Tartu Tammeka 4:1.

Viiv enne esimese poolaja lõppu viis Tiit Tikenberg oma meeskonna penaltist juhtima ning teisel poolajal läks linnameeskond Lauri Varendi ja Stanislav Goldbergi tabamustest juba 3:0 ette. Tartlaste poolt vastas väravaga Alexander Frank Nimo.
Mängu pani riiulisse Goldberg, kelle 78. minutil löödud värav kinnitas lõpuseisuks 4:1.
Stanislav Goldberg, kes paistis silma terava mängu ja hea kohavalikuga ning lõi vastasele kaks väravat, nimetati teist kodumängu järjest parimaks mängijaks.
Võit kindlustas Paidele tabelis kuuenda koha, Tartu omakorda jätkab endiselt kindlalt viimasel kohal. (JT)