Ansip: ma pole Pallinguga rääkinud

Peaminister Andrus Ansip

FOTO: Raigo Pajula

Peaminister Andrus Ansipi hinnangul on riigikogulasele Kalle Pallingule (Reformierakond) esitatud kahtlustus veider ja ta pole Pallinguga sellel teemal suhelnud.

«Ma pole temaga rääkinud ja ei pea vajalikuks ka, rääkige temaga otse või mul on soovitus – küsige Postimehest, nemad on ka kohtunikuga rääkinud ja küllap teavad ka kohtuotsust,» ütles Ansip.

Ansipi sõnul on talle ajakirjanduse vahendusel teada, et Palling on andnud raha endisele elukaaslasele, kes on selle annetanud Reformierakonnale.

«Pistisega pole kursis, see puudutab tema äripartnerit – üks kaasaktsionär on teisele andnud pistist, millest on kummaline aru saada, kuid ju on seal asjaolusid, mis selle vähem kummaliseks teevad kui minu pinnapealne informatsioon,» sõnas Ansip.

Eile teatati, et Reformierakonna rahastamise asjaolusid uuriva kriminaalasja kohtueelses menetluses on lisaks reformierakondlasest justiitsminister Kristen Michalile ning tema erakonnakaaslasest riigikogu liikmele Kalev Lillole saanud kahe erineva paragrahvi järgi kahtlustuse ka riigikogu liige Kalle Palling.

Tagasi üles