Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Coop Pank aitab ettevõtjatel ambitsioonikaid plaane ellu viia Eesti ettevõtluskeskkond on maailma tipus pakkudes väga suurt ettevõtlusvabadust, vähest bürokraatiat ja läbipaistvat asjaajamist. Kuid selleks, et kohalikud ettevõtted saaksid saavutada soovitud edu nii kodu- kui ka välismaal, jääb sageli puudu vajalik rahaline tugi. Seetõttu on äride arengul tähtis roll just kohalikel pankadel. Coop Panga äriklientide finantseerimise äriliini juht Lehar Kütt räägib, kuidas nemad kiiresti kasvava kodumaise pangana Eesti ettevõtete edusse panustavad.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Kriisiaja võtmetegija Chemi-Pharm võtab suuna farmaatsia poole Seoses koroonaviiruse pandeemia puhkemisega 2020. aasta kevadel, tekkis järsku olukord, mil kõik inimesed otsisid apteekidest ja internetist võimalust endale desinfitseerimisvahendeid soetada. Need, kes tolleks ajaks polnud Chemi-Pharmist midagi kuulnud, lootsid järsku üleöö nende tooteid kuskilt saada. Ettevõtte tegevjuhi Kristo Timbergi sõnul pole kriisiaeg olnud lihtne, kuid keeruline aeg on avanud neile nii mõnegi uue ukse.
Tartumaal valmiv puitmööbel on läbi aastate rõõmustanud tuhandeid Eesti peresid „Igapäevaselt me ei mõtle sellele, et ka iga väiketootja annab tegelikult oma panuse riigi majandusse ning kohaliku tootmise vajadus on Eesti inimeste elukvaliteedi seisukohast väga tähtis,” ütleb kodumaist puitmööblit valmistava Est Lupus OÜ asutaja Tõnis Rõžov. Lisaks on muidugi oluline, millises valdkonnas kohalik ettevõtja tegutseb – et tema tegevus oleks muuhulgas energiatõhus ja keskkonnasõbralik.
Kodumaised jalatsid pakuvad rõõmu ja positiivseid elamusi Sügise saabudes kui inimesed muutuvad rohkem tubasemaks, tuleb kõnepruuki sõna vahetusjalats või sisejalats. Rääkides vahetusjalatsitest, meenub meile kohe lapsepõlv koos lasteaia ja kooliajaga. Aga tegelikult kasutame ju vahetusjalatseid või sisejalatseid, kuidas keegi soovib neid kutsuda, kõik igapäevaselt. Miks on hea vahetada jalatseid päeva jooksul? Ning mis valikuid selleks üldse on? Ja uskuge või mitte, ka Eestis toodetakse häid sisejalatseid!
Tagasi üles
Back