Amkar teenis võõrsil viigipunkti

Madis Kalvet
Konstantin Vassiljev (tagaplaanil) Permi Amkari särgis.
Konstantin Vassiljev (tagaplaanil) Permi Amkari särgis. Foto: SCANPIX

Venemaa jalgpallimeistrivõistlustel teenis Eesti koondise poolkaitsja Konstantin Vassiljevi tööandja Permi Amkar viigipunkti, kui võõrsil mängiti Mahhatškala Anžiga viiki 2:2.

Anži asus 44. minutil Alan Gatagovi poolt realiseeritud penalti järel juhtima.65. minutil Maksim Kanunnikov viigistas ja 88. minutil viis Igor Picusceac Amkari ka juhtima. Järgmisel minutil tõi Pavel Solomatin tabloole taas viiginumbrid.

Vassiljev alustas kohtumist algkoosseisus, kuid vahetati esimese poolaja järel pingile.

Amkar hoiab Venemaal 17 punktiga kuuendat kohta, Sergei Pareiko tööandja Nižni Novgorodi Volga on 13 silmaga üheksas. Tabeliliider on St. Peterburi Zenit 26 punktiga, teine on Moskva Spartak 23ga ja kolmas ühe kohtumise vähem pidanud Moskva Lokomotiv 22ga.