Henri Anier.
Henri Anier. Foto: Golden Star Management

Eesti koondise ründaja Henri Anier lõpetas teisipäeva õhtul rohkem kui kolm kuud kestnud väravapõua Šoti kõrgliigas, kui viis Motherwelli võõrsil Invernessi vastu järelepeetud 29. vooru mängus juhtima, vahendab soccernet.ee.

Esmakordselt pärast vigastuspausi 'Welli põhikoosseisu kuulunud Anier oli täpne 40. minutil, tehes seisuks 1:0. 68. minutil võeti eestlane puhkama ja vaid kuus minutit hiljem viigistasid võõrustajad seisu.

83. minutil viis Iain Vigurs aga taas Motherwelli ette ning 2:1 seisuga kohtumine ka lõppes, mis tõstis klubi vähemalt homse õhtuni tabelis teisele kohale.

Anieril on tänavu Šotimaa kõrgliigas kirjas kaheksa väravat.