Zenjovi koduklubi Blackpool viigistas kuulsa Manchester Unitediga

Sergei Zenjov Blackpooli vormis.
Sergei Zenjov Blackpooli vormis. Foto: Blackpool FC

Sergei Zenjovi koduklubi Blackpool viigistas suletud uste taga peetud sõprusmängu kuulsa Manchester Unitediga 1:1, vahendab soccernet.ee.

Matš Punaste Kuradite vastu oli Blackpoolile koondisemängude tõttu tingitud pausi ajal teine. Möödunud reedel kohtuti Wiganiga, kes sarnaselt Zenjovi leivaisale kuulub Inglise esiliigas nõrgemate sekka.

Kohtumises Unitedi vastu läks Blackpool esimesel poolajal juhtima, kui palli saatis peaga väravasse ründaja Francois Zoko. Eduseisust ei suudetud aga kinni hoida, sest teisel poolajal suutis Manchesteri punane pool viigistada. Unitedi värava autorit ega meeskondade koosseise pole hetkel veel avaldatud.