Riigikogu alatised komisjonid valisid endale juhid (1)

Andres Einmann
Copy
Riigikogu 14.koosseis. FOTO:SANDER ILVEST/POSTIMEES
Riigikogu 14.koosseis. FOTO:SANDER ILVEST/POSTIMEES Foto: Sander Ilvest / Postimees

Riigikogu alatised komisjonid valisid tänastel istungitel endale esimehe ja aseesimehe.

Keskkonnakomisjoni esimees on Keskerakonda kuuluv Erki Savisaar ja aseesimees Reformierakonna liige Yoko Alender. Komisjoni kuuluvad Riho Breivel, Peeter Ernits, Heiki Kranich, Igor Kravtšenko, Jevgeni Ossinovski, Kalle Palling ja Üllar Saaremäe.

Kultuurikomisjoni esimees on Keskerakonna liige Aadu Must ja aseesimees Reformierakonna saadik Heidy Purga. Komisjoni kuuluvad Helle-Moonika Helme, Signe Kivi, Viktoria Ladõnskaja-Kubits, Katri Raik, Mihhail Stalnuhhin, Kristina Šmigun-Vähi ja Jaak Valge.

Maaelukomisjoni esimees on Keskerakonna liige Tarmo Tamm ja aseesimees reformierakondlane Urmas Kruuse. Komisjoni kuuluvad Merry Aart, Heiki Hepner, Kaido Höövelson, Erkki Keldo, Siret Kotka-Repinski, Ivari Padar ja Andrus Seeme.

Majanduskomisjoni esimees on Isamaa liige Sven Sester ja aseesimees reformierakondlane Kristen Michal. Komisjoni kuuluvad Arto Aas, Annely Akkermann, Kalev Kallo, Mihhail Korb, Kalvi Kõva, Siim Pohlak ja Kai Rimmel.

Põhiseaduskomisjoni esimees on Konservatiivse Rahvaerakonna saadik Jaak Madison ja aseesimees sotsiaaldemokraat Indrek Saar. Komisjoni kuuluvad Andrei Korobeinik, Oudekki Loone, Mart Nutt, Hanno Pevkur, Paul Puustusmaa, Taavi Rõivas ja Vilja Toomast.

Rahanduskomisjoni esimees on Isamaa liige Aivar Kokk ja aseesimees Reformierakonna liige Maris Lauri. Komisjoni kuuluvad Dmitri Dmitrijev, Tiit Kala, Jürgen Ligi, Natalia Malleus, Urmas Reitelmann, Kersti Sarapuu, Riina Sikkut, Andres Sutt ja Aivar Sõerd.

Riigikaitsekomisjoni esimees on Isamaa liige Andres Metsoja ja aseesimees Reformierakonna liige Kalle Laanet. Komisjoni kuuluvad Marina Kaljurand, Johannes Kert, Leo Kunnas, Ants Laaneots, Alar Laneman, Madis Milling, Anneli Ott, Peeter Rahnel ja Martin Repinski.

Sotsiaalkomisjoni esimees on Keskerakonna liige Tõnis Mölder ja aseesimees sotsiaaldemokraat Helmen Kütt. Komisjoni kuuluvad Urmas Espenberg, Hele Everaus, Jüri Jaanson, Liina Kersna, Priit Sibul, Marika Tuus-Laul ja Viktor Vassiljev.

Väliskomisjoni esimees on Keskerakonna liige Enn Eesmaa ja aseesimees Reformierakonna liige Marko Mihkelson. Komisjoni kuuluvad Maria Jufereva-Skuratovski, Ruuben Kaalep, Raimond Kaljulaid, Eerik-Niiles Kross, Mihhail Lotman, Sven Mikser, Keit Pentus-Rosimannus, Anti Poolamets, Valdo Randpere, Kadri Simson ja Raivo Tamm.

Õiguskomisjoni esimees on Keskerakonna saadik Jaanus Karilaid ja aseesimees reformierakondlane Toomas Kivimägi. Komisjoni kuuluvad Marek Jürgenson, Kaja Kallas, Uno Kaskpeit, Kert Kingo, Tarmo Kruusimäe, Heljo Pikhof ja Urve Tiidus.

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles