R, 24.03.2023

Galerii ⟩ Isamaa valis volikogu esimehe ja aseesimehed

Uwe Gnadenteich
, reporter
Isamaa valis volikogu esimehe ja aseesimehed
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 5

Täna Pärnus hotellis Strand toimunud Isamaa Erakonna volikogul valiti volikogu esimeheks Mart Maastik, volikogu aseesimeesteks valiti Pille Lill ja Tarmo Kruusimäe. Samuti kinnitati ametisse erakonna peasekretär ja kolm erakonna aseesimeest.

Maastiku sõnul seisab ta volikogu esimehena konservatiivse maailmavaate eest. Meie naabritel on kodumaa, eestlastel aga isamaa ja emakeel. Konservatiivse erakonnana on ja jääb Isamaa selleks erakonnaks, kes kaitseb ja hoiab rahvusriiki, keelt, kultuuri, mille alustalaks on perekond. Isamaa volikogu esimehena seisan selle eest, et Isamaa jätkaks ja tugevneks nendes valdkondades nii sõnades kui tegudes,» ütles Maastik. Maastik on viie lapse isa, Saaremaa vallavolikogu liige ja Isamaa Saaremaa piirkonna esimees.

Volikogu kinnitas erakonna esimehe Helir-Valdor Seederi ettepanekul peasekretäri ametisse uuesti Priit Sibula. Ühtlasi kinnitati erakonna aseesimehed, kelleks on Urmas Reinsalu, Riina Solman ja Tõnis Lukas.

Sibula sõnul on Isamaa järgnevate kuude prioriteet saavutada kohalikel valimistel parim võimalik tulemus. «Isamaa suurim tugevus on alati olnud meie liikmed. Ettevalmistused valimisteks on olnud head ning ühtse ja tugeva meeskonnaga saavutame valimistel edu,» ütles Sibul.

Märksõnad
Tagasi üles