Vali ringkond
Tutvustus

Hääleandja on rakendus, mis viib sind kokku riigikogu valimistel väärtushinnangute poolest kõige sarnasema kandidaadiga. Vasta paarikümnele küsimusele ning leia sobivaim kandidaat. Väärtused on olulisemad, kui valimislubadused!

Valimistel annad hääle kandidaadile, kes peaks järgmised neli aastat Eesti poliitikat kujundama. Ei ole võimalik teada, mida tulevik toob, kuid on võimalik määrata, millises suunas valija või poliitik vaatavad. Väärtused on valimisloosungitest üldisemad ja põhimõttelisemad. Need annavad aimu, mille eest üks või teine kandidaat võiks ka tulevikus seista.

Oleme palunud riigikogu valimistel kandideerivatel kandidaatidel ära täita järgnev küsimustik, mis puudutab nende väärtushinnanguid erinevates majanduslikes ja sotsiaalsetes küsimustes. Nüüd on sul kui valijal võimalus vastata täpselt samadele küsimustele. Selle põhjal saame öelda, millised kandidaadid just sinu valimisringkonnas on sinu väärtushinnangutele sarnaseimad.

Hääleandaja küsimustiku on täitnud ligi pooled riigikogu valimiste kandidaatidest. Hea kandidaat, kui sa veel ei ole küsimustikku täitnud, siis sul on ikkagi veel see võimalus. Saa valijaga kokku!

Vaata kõiki riigikogu kandidaate